تبلیغات متنی

ثبت آگهی رایگان

0

ثبت آگهی رایگان
تاریخ : 13940215
استان : تهران
آدرس : تهران
تلفن : 56378300
ایمیل : Sabte.Agahi@Yahoo.com
وب سایت : SabteAgahi.com


شرکت آسایش با بیش از یک دهه تجربه در زمینه طراحی و اجرای نرم افزارهای تبلیغاتی و همچنین صاحب امتیاز و مجری سایتهای موفق و معتبری از قبیل :

www.YadakiCar.ir
www.ViberSoft.ir
www.ViberSoft.net
www.021Bazar.ir
www.SmsHamyar.ir
www.SmsAsayesh.ir
www.Iran-Sms.net

با توجه به اینکه تبلیغات محیطی و کاغذی (نشریات و مجلات)، دیگر جذابیت و تاثیرگذاری سابق را ندارد و با عطف به این موضوع که سرعت رشد اینترنت و فراگیر شدن آن در بین اقشار مختلف جامعه شتاب چشمگیری پیدا کرده است و نیز همانگونه که مستحضر هستید، عرصه تبلیغات اینترنتی به عرصه ای قوی و پر مخاطب تبدیل شده است، شرکت آسایش اقدام به راه اندازی ثبت آگهی نموده است.

تمامی آگهی دهنگان تبلیغاتی در اینترنت، بیش از هرچیز این نکته برایشان مهم و حائزاهمیت است که در هنگام جستجوی کالا و یا خدمات ارائه شده توسط ایشان از طریق کاربران اینترنتی، همواره آگهی هایشان در رده اولین یافته های موتورهای جستجوگری همچون Google قرارگیرد. لذا ثبت آگهی، با ثبت نمودن آگهی های تبلیغاتی شما در بیش از 400 سایت نیازمندی معتبر، ضمن افزایش بازدید آگهی شما، موجب افزایش رنک (رتبه) جستجوهای شما در گوگل و به طبع قرار گرفتن در بین اولین یافته های گوگل میگردد.

شایان ذکر است ، کسانی که در آگهی های خود، لینک سایتهای خود را نیز قرار میدهند،علاوه بر افزایش بازدید، موجب افزایش رنک سایت خود در سایتهای آماری چون Alexa نیز خواهند شد.

در پایان ، شرکت آسایش امیدوار است علاوه بر مزایای فوق بتواند گامی موثر در رونق تجارت و کسب و کار شما عزیزان در دارد.
  برچسب ها
  ثبت آگهی رایگان

  این پرونده را به اشتراک بگزارید :

  Facebook Twitter Google LinkedIn

  یادداشتهای کاربران
  نام شما :
  ایمیل :
  وب:
  پیام :
  کد امنیتی :

  نمایش آگهی های مشابه